Polityka zwrotów

Mamy 30-dniową politykę zwrotów, co oznacza, że masz 30 dni od otrzymania przedmiotu na zażądanie zwrotu.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, nienoszony oraz nieużywany, z metkami i w oryginalnym opakowaniu. Potrzebny będzie również paragon lub dowód zakupu.

Aby zwrócić produkt, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail kontakt@slovlystudio.pl. Produkt, który chcesz zwrócić odeślij na adres: Studio Krawieckie Grażyna Nowak Mickiewicza 28, 28-200 Staszów. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem kontakt@slovlystudio.pl

 

Uszkodzenia i problemy
Prosimy o sprawdzenie zamówienia po jego otrzymaniu i skontaktowanie się z nami natychmiast, jeśli przedmiot jest wadliwy, uszkodzony lub jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, abyśmy mogli ocenić sprawę i ją naprawić.

Wymiany
Najszybszym sposobem, aby upewnić się, że otrzymasz to, czego chcesz, jest zwrot przedmiotu, który posiadasz, a po zaakceptowaniu zwrotu dokonaj osobnego zakupu nowego przedmiotu.

Zwroty
Powiadomimy Cię po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu oraz poinformujemy Cię, czy zwrot został zatwierdzony, czy nie. Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz automatyczny zwrot pieniędzy przy użyciu oryginalnej metody płatności. Należy pamiętać, że przetworzenie i zaksięgowanie zwrotu przez bank lub operatora karty kredytowej może zająć trochę czasu. Jeśli od zatwierdzenia zwrotu minęło więcej niż 15 dni roboczych, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@slovlystudio.pl